Kurtka

Kurtki zimowe dla panów o większych rozmiarach

29 czerwca 2020

Panowie plus size często obawiają się zakupu odzieży wierzchniej ze względu na to, iż popularne sklepy odzieżowe oraz znane sieciówki mają ograniczoną rozmiarówkę. Dlatego też, często panowie dokonują takich zakupów w sklepach stacjonarnych bez przymierzania albo też zamawiają przez internet to, co niekoniecznie im się podoba.

Kurtki zimowe męskie dla dużych panów

Kurtki zimowe męskie dla panów o większych rozmiarach powinny być także nowoczesne, stylowe i eleganckie. Można znaleźć taki asortyment w sklepach typowo z odzieżą męską oraz w bardzo stylowych sklepach internetowych takich jak https://brendi.pl. Warto nie rezygnować ze stylowych i efektownych ubrań, pomimo kilku nadprogramowych kilogramów. Niezależnie od wagi i figury warto szukać rzeczy ciekawych, unikatowych, które będą podkreślać nasze zalety oraz skrzętnie ukryją mankamenty.

Idealny rozmiar

Często panowie mają problem ze znalezieniem ubrań w swoim rozmiarze. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnej obsługi, która w większości salonów chętnie pomoże oraz poradzi jakie kurtki zimowe męskie będą pasować na daną sylwetkę. Więksi panowie powinni unikać kurtek, które dodadzą im jeszcze kilogramów. Wszelkie kurtki puchowe oraz pikowane w takim przypadku więc odpadają. Panowie plus size powinny raczej postawić na kurtki skórzane, które są solidnie skrojone oraz występują w bardzo wielu różnorodnych fasonach. Można wybrać zatem modele w stylu marynarki, jak i te klasyczne, proste bez wyraźnie zaznaczonej talii. Kurtki zimowe męskie skórzane nigdy nie wyjdą z mody i są ponadczasowe, dlatego taki model to „must have” w każdej szafie stylowego faceta.

Ile warto wydać na dobrą jakościowa kurtkę?

Jeżeli planujemy zakup na lata, warto wydać więcej na takich zakupach. Dobra, elegancka, stylowa kurtka na zimę posłuży nam wówczas przez przynajmniej kilka sezonów. Świetnym materiałom nie straszny wiatr ani deszcz, dlatego nie ma obaw, że po sezonie zimowym będzie ona wyglądać nieefektownie i straci swoje właściwości. Za taką kurtkę warto zapłacić od około 300 do nawet 1000 zł.